24 травня на території навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Вишневої міської громади.
17:21 30.05.2023
17:21 30.05.2023
Стань воїном «Кіберфронту», проєкт «МРІЯ»
Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ» – сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт - інформаційний. Тож долучаймося до ініціативи для прискорення нашої перемоги.14:30 23.05.2023
Вишиванка-символ нескореної нації
Я по світу іду в вишиванці,12:23 18.05.2023
10:42 18.05.2023
Благодійний ярмарок «Допоможемо ЗСУ»
В ЗДОКТ «Ромашка» відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, адже ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, не можна бути байдужими.20:28 15.05.2023
20:12 15.05.2023
13:12 12.05.2023
Шукаємо ресурс - тримаємо баланс!
Життя в умовах війни вимагає від кожної людини високої психологічної стійкості, міцності нервів, комунікабельності та грамотності в спілкуванні. Для вироблення таких якостей було організовано навчання в рамках проєкту «Український світній консорціум: безпечне повернення до навчання» та проведені психологічні тренінги: «Основи надання першої психологічної допомоги дітям» і «Добробут та мотивація освітян в умовах конфліктів та криз. Профілактика емоційного вигорання», які були спрямовані на підвищення професійної компетентності педагогів.09:58 11.05.2023
Східна мудрість говорить: "Хто посадить дерево, буде мати рік щастя".
А ми знаємо, що наші випускники дев’ятих класів будуть мати щасливу долю! Сьогодні у Вишнівському ліцеї «ІДЕАЛ» пройшла акція «Сади Перемоги». На подвір’ї ліцею було висаджено кущі калини, що символізують нашу Батьківщину, та бузок - символ весни, миру та Перемоги. Дякуємо класним керівника Донець В.П., Кулінському В.М., Кислій В.М., Лєсовій Н.М., Тищенко А.П. та батьківським колективам, що організували та закупили саджанці. Дякуємо випускникам, які з любов’ю та ніжністю подарували рослинам нове життя. Ми впевнені, що протягом багатьох років ці рослини будуть радувати кожного, хто прийде до ліцею, та приємним ароматом зустрічатимуть вас, любі наші учні та випускники, біля порога рідної Альма матер!16:33 10.05.2023
13:54 10.05.2023