A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Вишнівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Шанс" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Разом цікавіше, разом веселіше

В рамках ІІ Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить ІІ етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

13:18 23.11.2023

Негода - не перешкода добрій справі

28 жовтня в Центрі НТТ "Шанс" відбувся благодійний ярмарок. На заваді не стала навіть непередбачувана негода. Доброчинна подія об’єднала вихованців, педагогів та батьків. 

11:48 30.10.2023

Вітання юному винахіднику

         Шеренговий Андрій, вихованець гуртка «3D-моделювання, посів 3 місце за номінацією «Стійкий життєвий простір» в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA», який відбувся 11 жовтня 2023 року в онлайн режимі в Комунальному закладі Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді». Андрій уже студент, але продовжує навчання в гуртках нашого центру. Вітаємо нашого талановитого вихованця і від душі бажаємо ще не раз приймати участь у подібних заходах і з кожним разом дивувати журі, педагогів, глядачів своїми здібностями і можливостями.

11:52 19.10.2023

Крилаті переможці Вишневого

14 жовтня у м. Чернівці були проведені Відкриті міські змагання з авіамодельного спорту «Крила – 2023». В турнірі взяли участь вихованці авіамодельних гуртків: Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка, Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс».

14:10 16.10.2023

Авіамоделісти Центру «Шанс» – переможці обласного AviaFestу

Вихованці Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» під керівництвом Максима Рашківського взяли участь в обласному AviaFestі для юних авіа- та ракетомоделістів Київщини, який проходив в рамках освітнього кластеру «Teсhno space».  

14:07 03.10.2023

Технопікнік для судномоделістів Київщини

         24 вересня в акваторії «ХАРАКТЕР park» Вишневої територіальної громади відбувся технопікнік для вихованців та керівників судномодельних гуртків закладів позашкільної освіти в рамках обласного освітнього кластеру «Teсhno space». Вишнівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» радо зустрічав своїх колег-позашкільників Київщини та Києва – команди судномодельних гуртків Васильківської міської станції юних техніків, Переяславського клубу юних моряків, Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості, Київського центру технічної творчості «Юність».

16:13 25.09.2023

День відкритих дверей у Центрі НТТ «Шанс»

10 вересня в Центрі НТТ «Шанс» пройшов День відкритих дверей. Діти та батьки, які завітали на захід, мали змогу поспілкуватися з керівниками гуртків, побачити авто- авіа- та судно- моделі, які вихованці виготовляють своїми руками, взяти участь у майстер-класах.

15:59 11.09.2023

Вітаємо Олександра Ізірінського – переможця І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2023 році!

            Конкурс проводився КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» з метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, секцій, студій, інших творчих об’єднань закладів позашкільної освіти Київщини сучасними навчальними програмами та навчальною літературою за напрямами позашкільної освіти. До участі в Конкурсі було представлено 25 конкурсних матеріалів, з них 10 рукописів навчальних програм і 15 рукописів навчальної літератури. У представлених на Конкурс рукописах навчальних програм і навчальної літератури представлено сучасні технології, форми, методи формування базових компетентностей, громадянського та патріотичного виховання, формування національно-культурної ідентичності дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти.

17:39 29.08.2023

Здобутки авіамоделістів Вишневого на Всеукраїнських змаганнях

Із 24 липня проходять Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (IV ранг) в місті Чернівцях. Це перші очні змагання з авіамодельного спорту з початку війни. Свої вміння та вправність літаючих моделей продемонстрували 8 команд із 5 областей України: Київської, Дніпропетровської, Донецької, Сумської, Івано-Франківської та Чернівецької.

17:17 27.07.2023

Вхід для адміністратора