A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Вишнівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Шанс" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Тиждень безпеки дорожнього руху у Центрі НТТ «Шанс»

Гуртківці та педагоги Центру НТТ «Шанс» приєдналися до І етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який проходить з 15 по 21 травня 2023 року в рамках VІІ Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

20:39 22.05.2023

Змагання юних  авіамоделістів Центру НТТ «Шанс»

21 травня Центр НТТ «Шанс» провів територіальні відкриті змагання серед учнівської молоді в класі F 1-N – вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні, на базі Вишнівського академічного ліцею № 1.

12:16 22.05.2023

Космічні фантазії гуртківців визнані кращими на Україні!!

Вихованка гуртка «Відеозйомка та монтаж» Центру НТТ «Шанс» Аріна Маслак здобула перемогу у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» – 2023!!! Вона нагороджена в номінації «Фото, відео, кіно- мистецтво» за мультфільм «Квітковий космічний сон» дипломом УМАКО «Сузір’я» за ІІІ місце.

17:19 10.05.2023

Обласний ІТ-батл серед дітей та учнівської молоді з інформаційних технологій

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» взяв участь в обласному ІТ-батлі серед дітей та учнівської молоді з інформаційних технологій. Серед 16 учасників троє наших вихованців здобули перемогу і будуть відзначені грамотами:

14:24 08.05.2023

Перемоги гуртка "Екологічний дизайн"

Вихованці гуртка «Екологічний дизайн» Центру НТТ «Шанс» до Великодніх свят взяли участь в конкурсах Всеукраїнського та обласного рівнів і мають результати: Гончар Тарас – переможець Всеукраїнської акції «Писанкове дерево (Національний еколого натуралістичний центр учнівської молоді МОН України).

16:08 04.05.2023

Воркшоп "GHILDREN MAKER" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

                28 квітня 2023 року в місті Білій Церкві на базі Станції юних техніків відбувся воркшоп "GHILDREN MAKER" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Команда Центру НТТ "Шанс", яку підготувала керівник гуртка "Початкове технічне моделювання" Сікалюк Оксана Василівна, взяла участь в змаганнях.                 Маємо результат: Шилобрид Кирило посів ІІІ місце в номінації "Технічне завдання". 

22:32 01.05.2023

Вхід для адміністратора