A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Вишнівський центр творчості

"Зима, що нас змінила"

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2024 рік та з нагоди 10-ї річниці від початку російсько-української війни, Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, 23 лютого 2024 року  відбувся обласний патріотичний форум учнівської молоді "Зима, що нас змінила". У заході взяли участь вихованці військово-патріотичного гуртка "Джура" (керівник - Оксана Янішевська), який працює на базі Вишнівського академічного ліцею "Основа" Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва.   Наш обов’язок- завжди пам’ятати про мужніх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

16:34 23.02.2024

Всеукраїнський конкурс "Розстріляна молодість"

Вітаємо Ожему Вікторію вихованку гуртка "Образотворче мистецтво" (керівник - Тетяна Верес) Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва з перемогою у Всеукраїнському фестивалі вшанування воїнів України "Розстріляна молодість".

14:21 22.02.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого у Міжнародний день рідної мови Оксана Янішевська, керівник гуртка "Джура", Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, який працює на базі Вишнівського академічного  ліцею "Основа", провела з вихованцями рою "Гетьмани" мовознавчу квест  – гру. Джури мали змогу  проявити себе у фотосправі, показати знання з української мови, а ще довести в черговий раз, що наша молодь творча та креативна.

14:52 21.02.2024

Відкриття обласного проєкту «Орієнтири сучасного психолога закладу позашкільної освіти. Реагенти успіху»

08 лютого 2024 року Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва гостинно відчинив двері до психологічної вітальні практичних психологів закладів позашкільної освіти Київської області. Цей захід відкрив обласний проєкт «Орієнтири сучасного психолога закладу позашкільної освіти. Реагенти успіху» започаткований КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

15:52 09.02.2024

Допомога воїнам-захисникам

1 лютого працівники Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва передали допомогу нашим воїнам-захисникам: пальників газових 11, плит одноконфорочних з захистом від вітру 3, плит одноконфорочних з адаптером 2 та 56 балонів газових всесезонних.

12:00 02.02.2024

«Моя країна – Україна!»

Добруцьку Тетяну, ученицю Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої територіальної громади Бучанського району,   ВІТАЄМО!!!     З перемогою – І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» у номінації «Експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop)», фоторобота «Наслідки».    Тетяночко, вітаємо з перемого. Бажаємо невичерпного творчого потенціалу та нових здобутків! Пишаємося тобою!!!

14:32 26.01.2024

«Об’єднаймося ж, брати мої!» - 2024

  Підведено підсумки обласного етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».  Переможцями від нашої громади стали:    ІІ місце - Смірнова Ірина, вихованка гуртка «Екологічний дизайн», (керівник – Тетяна Пасєка) Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «ШАНС»;    ІІІ місце - Андросова Аріна, вихованка гуртка «Бісероплетіння», (керівник – Альона Гулей) Вишнівського центру творорчості дітей та юнацтва.    Пишаємося вами й зичимо натхнення для нових звершень!

14:09 24.01.2024

Переможці обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region»

Мультфільм – вид кіномистецтва, твори якого створюють методом кадрової зйомки послідовних фаз руху мальованих або об’ємних картинок.       Юні ілюстратори Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва долучилися до обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» та отримали призові місця Максименко Роман, вихованець гуртка «Чарівна петриківка» І місце, (керівник – Ольга Максименко) та Здрилюк Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» ІІ місце (керівник – Тетяна Верес). Художники показали свою майстерність у зображенні героїв мультфільмів Волта Діснея.     Вітаємо переможців!!! Бажаємо натхнення та творчих злетів.

13:59 24.01.2024

«За нашу свободу»

  Вітаємо призерів - Максименка Івана вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник – Тетяна Верес) та Мурзу Аліну вихованку гуртка «Чарівна петриківка» (керівник – Ольга Максименко) Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» до Дня захисника України.

13:19 23.01.2024

Територіальний етап Всеукраїнського фотоконкурсу онлайн-виставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» – 2024

    Вишнівським центром творчості дітей та юнацтва спільно з Управлінням освіти Вишневої міської ради проведено територіальний етап Всеукраїнського фотоконкурсу онлайн-виставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» – 2024

13:48 18.01.2024

Вхід для адміністратора