A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Новини

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до Дня Української Державності – 2023

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

11:12 27.07.2023

День Конституції для дошкільнят в КЗ "Вишневий ЗДО "Колобок"

Тривають зустрічі з дітьми в рамках проєкту UNICEF Ukraine «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки, ДУ «Український інститут розвитку освіти» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні) у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

11:04 29.06.2023

День конституції.

Вітаємо зі Святом!!! 28 червня 2023 року освітяни Вишневої міської територіальної громади взяли участь в урочистостях присвячених 27-річниці прийняття основного закону держави.

18:50 28.06.2023

Продовження проекту "Забезпечення безперервності навчання..."

КЗ «Вишневий ЗДО «Колобок» продовжує приймати участь в Проєкті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" (організатори проекту ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти", Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки МОН України, Українського інституту розвитку освіти).

16:02 26.06.2023

«КЗ «Вишневий ЗДО «Колобок» обраний учасником проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

До уваги батьків Вишневої міської громади! «КЗ «Вишневий ЗДО «Колобок» обраний учасником проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти». Шановні батьки дітей старшого дошкільного віку, які проживають на території Вишневої міської територіальної громади!

10:37 05.06.2023

Команда Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» «Код нації» представила Вишневу МТГ на районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

В понеділок 29 травня відбулись змагання на території ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України". Навіть повітряні тривоги, під час яких діти знаходились в укритті, не змогли зіпсувати їх бойовий настрій. Конкурс за конкурсом ми показували свою єдність, згуртованість та демонстрували набуті навички. Мали нагоду особисто поспілкуватись з головою Бучанської районної державної адміністрації Данилом Мавляновим. Втомлені, але задоволені вони повернулися додому, посівши IV місце серед 9 команд.  Далі більше, далі краще.  Разом до Перемоги!

17:35 01.06.2023

Вперше Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») пройшла у Вишнівській громаді

24 травня на території навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Вишневої міської громади.

17:21 30.05.2023

Стань воїном «Кіберфронту», проєкт «МРІЯ»

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ»  – сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.  Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт - інформаційний. Тож долучаймося до ініціативи для прискорення нашої перемоги.

14:30 23.05.2023

Вхід для адміністратора