A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Новини

ГО "Дівчата" про дівчат"

Тема сексуальної освіти — непроста, і відмова від упереджень заради кращої поінформованості дітей та підлітків, яка може  значно зменшити масштаби поширення венеричних та інших хвороб,  зменшення кількість випадків ранньої вагітності тощо - не всім дається легко. Разом із сім'єю статевим вихованням займаються і освітні заклади.

10:35 28.02.2023

Міжнародний день мови у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва

21 лютого в Міжнародний день мови вихованці закладу взяли участь участь у пізнавально-розважальній грі "Скарби українського народу".  Гуртківці розгадували ребуси, згадували українські народні прислів'я, розкривали свої таланти в танцях та малюванні, змагалися у знанні українських народних пісень. Багато чого нового про мови розповіли вихованцям керівники гуртків. Захід пройшов весело та на одному подиху. 

11:49 22.02.2023

Креативні ідеї для захопливого навчання. Легко педагогу – цікаво дітям.

17 лютого 2023 року для вчителів початкових класів Вишнівської ОТГ Бучанського району був проведений вебінар з елементами тренінгу: «Креативні ідеї для захопливого навчання. Легко педагогу – цікаво дітям.»

22:10 20.02.2023

Україно, твоя сила в єднанні

До загальнодержавного Дня єднання у стінах Вишнівського ліцею “ІДЕАЛ” відбулося засідання круглого столу “Україно, твоя сила в єднанні”. Серед присутніх були представники Київської обласної військової адміністрації, Вишневої міської ради, громадських та волонтерських організацій, духовенства та освітяни Київщини.

10:22 18.02.2023

Зустріч заступників директорів з навчально-виховної роботи

Сьогодні, 08 лютого, в ЦПРПП відбулася зустріч заступників з НВР закладів загальної середньої освіти Вишневої громади з питань оновлення профільної старшої школи. Консультант Тетяна Охріменко підготувала презентацію про оновлений формат профільного навчання, завдання і виклики. У ході обговорення проблеми був складений орієнтовний алгоритм дій з підготовки до реалізації у новому навчальному році профільного навчання по-новому. У другій частині психолог Центру Леся Коротинська провела заняття з психологічної підтримки педагогів в умовах воєнного часу. Показала важливість роботи психолога в організації супроводу профільної освіти, допомоги у самовизначенні старшокласників.

16:03 08.02.2023

Вітання з новорічними та різдв'яними святами

Підтримуючи добру традицію, 13 січня, напередодні свята Святого Василя, в Щедрий вечір, учні  ВАЛ «Основа» та ВЛ «ІДЕАЛ» привітали колективи Управління освіти, фінвідділ та ЦПРПП з новорічними та різдвяними святами.

14:13 13.01.2023

Вхід для адміністратора