A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Вітаємо переможців та призерів ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнської предметної олімпіади 2021-2022 навчального року Вишневої міської територіальної громади

Дата: 26.01.2022 17:09
Кількість переглядів: 358

Назва дисципліни

ПІБ переможця/ призера

Клас

ПІБ педагога, що підготував учасника

ЗЗСО

Місце

Українська мова та література

 

Безносюк Богдана Вікторівна

11

Зеленова Людмила Василівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

Кустовська Вікторія Олексіївна

10

Перець Тетяна Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Шерметинська Мирослава Дмитрівна

9

Перець Тетяна Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Стефанишин Софія Віталіївна

8

Снігир Тамара Іванівна,

Чаклош Лариса Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Миколаєнко Анна Антонівна

7

Кравченко Тамара Володимирівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

Шкроб’як Антоніна Сергіївна

11

Столярова  Зоя Вікторівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Барановська Ольга Ігорівна

11

Дармограй Галина Максимівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Мироненко Богдан Станіславович

11

Дармограй Галина Максимівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Подколодна Вікторія Євгенівна

10

Крещенко Надія Анатоліївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Дмитренко Анастасія Артемівна

9

Трясоруб Тетяна Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Подколодна Вікторія Євгенівна

10

Крещенко Надія Анатоліївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Макогон Ольга Юріївна

7

Можаровська Галина Іванівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Плиско Валентина Вікторівна

7

Кузьменко Наталія Андріївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Печена Аліна Вікторівна

7

Можаровська Галина Іванівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Гожа Олена В’ячеславівна

11

Макаренко Оксана Василівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Савченко Анна Сергіївна

10

Крещенко Надія Анатоліївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Щиголєва Маргарита Євгенівна

8

Кір’янова Валентина Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Біологія

Стефанишин Софія Віталіївна

8

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Колінько Анастасія Євгенівна

9

Волохатюк Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Бальзамов Микола Валерійович

10

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Шкроб’як Антоніна Сергіївна

11

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Галушко Кирило Сергійович

8

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Горбатюк Георгій Станіславович

8

Боровик Тетяна Андріївна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Дзюба Віра Олексіївна

8

Рогоза Валентина Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Сінотов Денис Миколайович

9

Руденко Неля Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Заболотна  Ірина Віталіївна

10

Терещенко Оксана Валентинівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Швей Євген Денисович

11

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Кириленко Роман Андрійович

11

Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Самсоненко Анастасія

8

Волохотюк Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Чернов Олександр Русланович

8

Боровик Тетяна Андріївна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Щиголєва  Маргарита Євгенівна

8

Рогоза Валентина Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Форкош Михайло Сергійович

10

Терещенко Оксана Валентинівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Швачко Таїсія Костянтинівна

10

Рогоза Валентина Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Барановська Ольга Ігорівна

11

Волохатюк Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Дубинець Вікторія Сергіївна

11

Рогоза Валентина Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Математика

 

Хрус Катерина Володимирівна

7

Цибіна Ганна Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Поляков Ярослав Русланович

6

Грирович  Роман Миколайович

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Комаренко Марія Володимирівна

8

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Дмитренко Анастасія Артемівна

9

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Дядечко Софія Михайлівна

10

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Безкоровайний Назарій Олександрович

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Семікіна Варвара Петрівна

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Береза Євгеній Олександрович

10

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Сінотов Денис Миколайович

9

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Шепетюк Ангеліна Артемівна

8

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Руденко Вікторія Максимівна

7

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Потапенко Андрій Віталійович

7

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Горницький Максим Вячеславович

6

Цибіна Ганна Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Хрустальова Ірина Юріївна

6

Вінтоненко Валентина Олександрівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Йосифів Ростислав Андрійович

6

Деркач Вероніка Миколаївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Негода Нікіта Едуардович

6

Ошийко Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Шпукал Ксенія Олександрівна

6

Ошийко Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Буток Катерина Валеріївна

7

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Третяк Євгеній Сергійович

7

Ткачук Анна Юріївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Корнійчук Соломія Андріївна

7

Бережна Олена Євгенівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Шопяк Андрій Олегович

8

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Голубенко Олексій 

9

Плевако Анна Юріївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Борковський Олександр Андрійович

10

Сарнавська Валентина Анатоліївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Семенюк Роман Миколайович

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Історія

 

 

Барковський Михайло Андрійович

8

Будько Наталія Тарасівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Мироненко Богдан Станіславович

11

Коваленко Оксана Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Ситар Максим Іванович

8

Будько Наталія Тарасівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Ковальчук Іван Олександрович

8

Шекера Надія Данилівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ  місце

Єрьоменко Назарій Геннадійович

9

Олійник Валентина Володимирівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Волков Ілля Андрійович

10

Коваленко Оксана Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Маслов Віталій Віталійович

11

Свінціцька Лілія Францівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Дзюба Віра Олексіївна

8

Однорог Андрій Сергійович

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Вонгровський Станіслав Сергійович

9

Однорог Андрій Сергійович

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Кадемський Георгій Олегович

10

Коваленко Оксана Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Кузьменко Олексій Федорович

11

Юстименко Наталія Олександрівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Савчіна Софія Олександрівна

11

Коваленко Оксана Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Іноземні мови(англійська)

 

Щиголєва Маргарита Євгенівна

8

Кобернюк Лілія Станіславівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Дмитришена Анастасія Андріївна

9

Жаркова Олена Дмитрівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

Бальзамов Микола Валерійович

10

Поліковська Оксана Вікторівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Мироненко Богдан Станіславович

11

Багнюк Анастасія Романівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Дмітрієва Софія Станіславівна

8

Журавель Світлана Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Авдасьова Еріка Олегівна

8

Вакуловська Оксана Миколаївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Зологіна Анна Сергіївна

9

Белінський Олександр Петрович

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Лопатенко Євгенія Петрівна

9

Журавель Світлана Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Коваль Юлія Юріївна

10

Яремчук Марія Дмитрівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Бігуненко Володимир Анатолійович

10

Поліковська Оксана Вікторівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Починкова Дар’я Денисівна

11

Філатова Олена Вікторівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Фуніков Юрій Олександрович

11

Філатова Олена Вікторівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Кравченко Марія Сергіївна

11

Журавель Світлана Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Колот Вероніка Олександрівна

8

Кобернюк Лілія Станіславівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Навора Катерина Олександрівна

8

Белінський Олександр Петрович

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ  місце

Лось Катерина Олександрівна

9

Белінський Олександр Петрович

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ  місце

Антонюк Даніїл Русланович

9

Шевченко Олена Олександрівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ  місце

Жабуровська Анастасія Павлівна

10

Кішта Наталія Григорівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ  місце

Ходаківський Богдан Олексійович

10

Журавель Світлана Іванівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Гаранда Яна Сергіївна

11

Микиштина Тетяна Вікторівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Кравченко Єлизавета Олександрівна

11

Вакуловська Оксана Миколаївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Іноземні мови (німецька)

-

-

-

-

І місце – не визначено

-

-

-

-

ІІ місце – не визначено

Шевчук Юлія Сергіївна

9

Дзюба Катерина Вікторівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Хімія

 

Волошина Поліна Андріївна

7

Остапенко Наталя Григорівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Третяк Євгеній Сергійович

7

Стасюк Ольга Богданівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Дука Ольга Євгенівна

8

Стасюк Ольга Богданівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Сінотов Денис Миколайович

9

Чигоріна Алла Анатоліївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Бойко Олександра Олегівна

10

Шустик Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Сідорко Іван Іванович

7

Стасюк Ольга Богданівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Комаренко Марія Володимирівна

8

Чигоріна Алла Анатоліївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Романченко Ярослав Олексійович

9

Стасюк Ольга Богданівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Степова Діана Юріївна

10

Піонтковська Лариса Миколаївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Молчанова Вікторія Олександрівна

8

Остапенко Наталя Григорівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Коваль Олександр Олександрович

9

Стасюк Ольга Богданівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Дядечко Софія Михайлівна

10

Шустик Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Леонова Анастасія Олександрівна

11

Піонтковська Лариса Миколаївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Географія

 

Борковський Михайло Андрійович

8

Степаненко Ірина Любомирівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І місце

Плеванчук Олеся Василівна

9

Павленко Наталія Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Борковський Олександр Андрійович

10

Степаненко Ірина Любомирівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І місце

Савчіна Софія Олександрівна

11

Багнюк Світлана Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Дзюба Віра Олексіївна

8

Донець Валентина Петрівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Лось Катерина Олександрівна

9

Павленко Наталія Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Замана Андрій Олександрович

10

Горенко Людмила Петрівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Кравченко Марія Сергіївна

11

Охріменко Тетяна Борисівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Молчанова Вікторія Олександрівна

8

Багнюк Світлана Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Сінотов Денис Миколайович

9

Охріменко Тетяна Борисівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Коваль Богдан Русланович

10

Комарчук Світлана Іванівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Чертова Анастасія Сергіївна

11

Охріменко Тетяна Борисівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Фізика

Коваленко Марина Миколаївна

7

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Шопяк  Андрій Олегович

8

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Сінотов Денис Миколайович

9

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Бутенко Вадим Вадимович

10

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Безкоровайний Назарій Олександрович

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Потапенко Андрій Віталійович

7

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Шепетюк Ангеліна Артемівна

8

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Гадецька Кіра Євгенівна

9

Бусол Раїса Миколаївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Семенюк Роман Миколайович

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Волошина Поліна

7

Максименко Ірина Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Мамомчук Лілія Дмитрівна

8

Романюк Лілія Сергіївна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Дмитренко Анастасія Артемівна

9

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Семікіна Варвара Петрівна

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Правознавство

Дарія Яна Мирославівна

9

Будько Наталія Тарасівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Волков Ілля Андрійович

10

Коваленко Оксана Миколаєнко

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Охріменко Ольга Іванівна

9

Падалка Сергій Сергійович

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Орлов Нікіта Миколайович

9

Москаленко Людмила Анатоліївна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Трудове навчання

Любницька Катерина Юріївна

9

Чумак Олена Всеволодівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Лисенко Антон Максимович

9

Водотиєць Петро Степанович

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

Павленко Яків Володимирович

9

Біденко Микола Петрович

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І місце

Домашов Дмитро Віталійович

11

Антоненко Олександр Олександрович

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Дементій  Ірина Валентинівна

10

Тарасенко Валентина Вікторівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І місце

Слобоженюк Віталій Васильович

9

Антоненко Олександр Олександрович

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Корнійчук Соломія Андіріївна

7

Тарасенко Валентина Вікторівна

Крюківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Жабуровська Анастасія Павлівна

10

Попович Тетяна Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Данильчук Світлана Олегівна

7

Штаєр Оксана Володимирівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Мостова Яна Олегівна

9

Хижева Юлія Станіславівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Лазаренко Дар’я Юріївна

10

Попович Тетяна Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Інформаційні технології

Комаренко Марія Володимирівна

8

Мякенька Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Гула Марія Максимівна

11

Ошийко Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

І місце

Ахундов Олександр Олегович

8

Зубар Олена Леонідівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Голубенко Олексій Дмитрович

9

Бахтіна Наталя Василівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІ місце

Шерметинська Мирослава Дмитрівна

9

Заторська Світлана Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Данилов Артем Дмитрович

11

Зубар Олена Леонідівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

Патентний Максим Ігорович

10

Михащук Маргарита Вікторівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Стукальська Катерина Ігорівна

10

Бахтіна Наталя Василівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Хімач Іван Іванович

10

Мельниченко Оксана Сергіївна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІІ місце

Інформатика

Сінотов Денис Миколайович

9

Макенька Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Семенюк Роман Олександрович

11

Макенька Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Кот Андрій Анатолійович

11

Ошийко Тетяна Михайлівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Рудченко Олександр Євгенович

11

Макенька Тетяна Миколаївна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

ІІІ місце

Мова та літератури національних меншин України (російська)

-

-

-

-

І місце не визначено

Кустовська Вікторія Олександрівна

10

Остапюк Валентина Василівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Голобля Маргарита Олександрівна

11

Губар Тетяна Володимирівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

Айрапетов Альберт Олександрович

9

Москальчук Світлана Валеріївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Колінько Анастасія Євгенівна

9

Москальчук Світлана Валеріївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Луцишина Валерія Олександрівна

9

Москальчук Світлана Валеріївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Вясякіна Анастасія Костянтинівна

11

Губар Тетяна Володимирівна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Економіка

Шерметинська Мирослава Дмитрівна

9

Багнюк Світлана Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Замана Андрій Олександрович

10

Горенко Людмила Петрівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

Савчіна Софія Олександрівна

11

Багнюк Світлана Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

І місце

Починкова Дар’я Денисівна

11

Горенко Людмила Петрівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

ІІ місце

-

-

-

-

ІІІ місце не визначено

Екологія

Бойко Карина Володимирівна

11

Литвиненко Олена Григорівна

Вишнівський академічний ліцей «Основа»

І місце

-

-

-

-

ІІ місце не визначено

-

-

-

-

ІІІ місце не визначено

Астрономія

Семенюк Роман Олександрович

11

Комаренко Олена Володимирівна

Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»

І місце

Савчіна Софія Олександрівна

11

Максименко Ірина Анатоліївна

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце

-

-

-

-

ІІІ місце не визначено


« повернутися

Вхід для адміністратора