A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Засідання колегії Управління освіти міської ради

Дата: 15.05.2024 17:29
Кількість переглядів: 13

У четвер, 14 травня 2024 року, відбулося важливе засідання колегії Управління освіти міської ради. Ми глибоко вдячні всім, хто взяв участь та вніс свій вклад у розвиток освіти в нашій громаді.

Основні питання, які були розглянуті на засіданні: 
1. Медичні профілактичні огляди: Оксана Віннічук, завідуюча відділенням "Дитяча поліклініка", КНП "Вишнева міська лікарня", докладно представила інформацію про проведення щорічних обов’язкових медичних профілактичних оглядів здобувачів освіти нашої громади. 

2. Звернення громадян: Жанна Буртовська, начальник відділу з питань діловодства та звернень міської ради, поділилася інформацією про дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян". 

3. Розподіл субвенцій: Ольга Дідушко, головний бухгалтер Управління освіти, представила звіт про розподіл обсягу субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами та розподіл коштів місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти у закладах та установах освіти нашої громади. 

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та конструктивний діалог на користь нашої освітньої системи! Будемо продовжувати працювати разом для кращого майбутнього наших дітей.« повернутися

Вхід для адміністратора