A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Юні судномоделісти Центру "ШАНС" успішно продемонстрували свій досвід на змаганнях

Дата: 13.05.2024 20:31
Кількість переглядів: 24

11-12 травня в місті Києві проходили Відкриті особисто-командні змагання з судномодельного спорту у класах радіокерованих моделей-копій  секції  NS, на яких було представлено 73 моделі суден.

В змаганнях взяли участь вихованці судномодельного гуртка Центру НТТ "Шанс" під керівництвом майстра спорту міжнародного класу Павла Ашихміна.

У особистому заліку наші вихованці першого року навчання показали свою майстерність та всі мають достойні перемоги:

- Гліб Миколюк (12 років) - 1 місце у місце у класі моделей F2B серед юніорів. Він переміг у віковій категорії старшій, а за віком належить до молодшої.

- Іван Чабанов (10 років) - 2 місце класі моделей  F2-3-D. Це перша модель, виготовлена в нашому центрі за сучасними технологіями на 3-D принтері.

- Дмитро Бодня (9 років) - 3 місце класі моделей  F4А. ЩЕ 9 років, а ВЖЕ 3 місце на перших змаганнях!!!

Окрім юних судномоделістів свою майстерність продемонстрували й досвідчені спортсмени. Серед них 1 місце посів педагог Центру НТТ "Шанс" Павло Ашихмін -  віце-чемпіони Європи та майстер спорту України міжнародного класу з судномодельного спорту.

Вітаємо нашого педагога та вихованців з першими успішними змаганнями. Дякуємо і тільки ВПЕРЕД!!!