A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

«Європейські канікули»

Дата: 04.04.2024 12:26
Кількість переглядів: 11

    Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва вкотре розпочав весняні канікули з подорожі  до країн Європи, а саме до Угорщини, Австрії, Чехії та Німеччини.

    За час подорожі юні мандрівники мали можливість ознайомитись з перлинами цих країн: Будапештом, Віднем, Прагою, Дрезденом. Екскурсоводи ознайомили подорожуючих з архітектурними  пам’ятками міст та провели цікавими маршрутами.

    Туристичний маршрут розпочався з міста Мішкольц, а саме з відвідування  унікальних печерних купалень, в яких мандрівники отримали насолоду та відпочили від нічного переїзду, а далі - знайомство зі старовинним угорським містом Егер, з його історичними будівлями і архітектурою в стилі бароко.

    Наступним в маршрутній карті  був Будапешт - столиця Угорщини, з його визначними пам’ятками, казковими замками, Парламентом, Базиліком Св. Іштвана і Королівським палацом.

    Відпочинок……… і знову в дорогу, нас привітно зустрічав Відень. Знайомство розпочалося із резиденції династії Габсбургів, далі була прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору Св. Стефана.

    Наступною була Прага, де під час оглядової пішохідної екскурсії відвідали головну історичну площу – Старомєстську, пройшли  дорогою королів, стали свідками параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої. «Празький замок» зачарував своєю величчю і красою. Знайомство зі столицею Чехії, завершилося  прогулянкою на кораблику по річці Влтаві.

    Фінальним акордом подорожі стала екскурсія столицею Саксонії – Дрезденом. Діти милувалися театральною площею та Дрезденською Оперою, красою палацового ансамблю в стилі бароко - Цвінгер та резиденцією династії Веттинів. Відвідали відому на весь світ картинну галерею «Alte Meister».

    Зворотня дорога…кордон…переїзд Україною... і зустріч з найкращим місном світу – Вишневим. П’ять днів подорожі Європою назавжди залишаться в серці кожного мандрівника. Сподіваємося, що позитивних вражень та емоцій від поїздки вистачить надовго і наступні «канікули у Європі» будуть ще більш цікавими і змістовними  для усіх любителів мандрувати.

    Літо не за горами і ми вже плануємо нові маршрути.« повернутися

Вхід для адміністратора