A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Територіальний етап обласного Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2024

Дата: 22.01.2024 13:04
Кількість переглядів: 28

Вишнівським міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» спільно з Управлінням освіти Вишневої міської ради проведено територіальний етап обласного Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 2024.

 

Результати Конкурсу:

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

 

Молодша вікова категорія:

І місце:

Кива Дар’я, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу «Фантастичний космос», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна;

Когут Мирослава, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу «Між галактик», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна;

Лученко Олександр, вихованець гуртка «Палітра» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Космічний планер», жанру «Живопис», керівник Пасько Любов Олегівна.

 

ІІ місце:

Філоненко Софія, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу «Життя в чорній дірі», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна;

Сидорчук Діана, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу «Космос», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна;

Сичов Андрій, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво»,  Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Таємниця Всесвіту», жанру «Живопис», керівник Верес Тетяна Михайлівна.

 

ІІІ місце:

Мельниченко Уляна, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу  «Косморозваги», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна;

Войтова Євдокія, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», за роботу  «Космічний краєвид», жанру «Живопис», керівник Сініченко Олена Анатоліївна.

 

 

 

Старша вікова категорія

ІІІ місце:

Гебура Даніела, вихованка гуртка «Сучасні екологічні технології» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Мати-Галактика», жанру «Живопис», керівник Гавриленко Анна Сергіївна.

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Молодша вікова категорія:

І місце:

Волинець Софія, вихованка гуртка «Сувеніри гачком» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Мрійливий космонавт», жанру «Амігурумі», керівник Голуб Ольга Ігорівна;

Голубєв Артем, Віроусова Ксенія, Аза Владислава, вихованці гуртка «Сувеніри гачком» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Космічні друзі»,  жанру «Амігурумі», керівник Голуб Ольга Ігорівна;

Мальований Захар, вихованець гуртка «Жива майстерня»,  Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Подорож на Ганімед», керівник Сухар Валерій Віталійович;

Рудешко Каріна, вихованка гуртка «Чарівний клубочок» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Космічний прибулець», жанру «Амігурумі», керівник Голуб Наталія Олександрівна.

 

ІІ місце:

Семенюк Еліна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Ракета в космосі», керівник Скрипник Оксана Василівна.

 

ІІІ місце:

Коваль Катерина, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Парад планет», керівник Скрипник Оксана Василівна;

Андрущак Карина, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Всесвіт», керівник Скрипник Оксана Василівна.

 

Старша вікова категорія:

І місце:

Мельник Артем Костянтинович, вихованець гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Друзяки-прибульці, веселі створіння, ми з вами зібрались на планеті Везіння. Потрібно трохи вашої допомоги – ведемо Україну до Перемоги!», керівник Машталір Леся Віталіївна;

Третьякова Даша, вихованка гуртка «Джура» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Тайни незвіданої планети», керівник Янішевська Оксана Іванівна.

 

Номінація «Фото-, відео- та кіномистецтво»

 

Молодша вікова категорія:

ІІІ місце:

Ільчук Вероніка, вихованка гуртка «Сучасні екологічні технології» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Чарівна реальність», жанру «Фотомистецтво», керівник Гавриленко Анна Сергіївна.

 

Старша вікова категорія:

І місце:

Лєсова Марія, вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Кільцеві хмари», жанру «Фотомистецтво», керівник Лєсова Наталія Миколаївна;

Забобоніна Марія, вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Сонячне Гало над містом», жанру «Фотомистецтво», керівник Лєсова Наталія Миколаївна;

Дзюба Віра, вихованка гуртка «Відеозйомка та монтаж» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Порятунок планети бажань», жанру «Кіномистецтво», керівник Мотелюк Діана Володимирівна.

 

Номінація «Комп’ютерна графіка»

 

Молодша вікова категорія:

І місце:

Дунін Матвій, вихованець гуртка «3D-моделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Люмос», керівник Ізірінський Олександр Русланович.

 

ІІ місце:

Падун Варвара, вихованка гуртка «Автомоделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Космос очима штучного інтернету», керівник Добіаш Олександр В’ячеславович.

 

        

 

 

 Старша вікова категорія:

                    І місце:

 

          Здота Олександр, вихованець гуртка «Розвиток математичних здібностей» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Зоряні мандри», керівник Лєсова Наталія Миколаївна;

Лєсова Марія, вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей»

Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Cosmic Symphony», керівник Лєсова Наталія Миколаївна.

 

ІІІ місце:

 

Іщук Анастасія, вихованка гуртка «Розвиток математичних здібностей»

Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», за роботу «Мрія про мир», керівник Лєсова Наталія Миколаївна.



« повернутися

Вхід для адміністратора