A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Результати фотоконкурсу "Моя Україно"

Дата: 04.10.2023 19:40
Кількість переглядів: 123

Проведено територіальний етап Всеукраїнського конкурсу

робіт юних фотоаматорів

«Моя Україно!» – 2023

 

Фото із застосуванням програми Adobе Photoshop

І вікова категорія

I місце – Анна Фурман, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

Репортажне фото

І вікова категорія

II місце – Тетяна Добруцька, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

Експериментальне фото

I вікова категорія

I місце – Тетяна Добруцька, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

Макрофотографія

І вікова категорія

I місце – Артем Козенко, вихованець Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Журналістика» на базі Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник Труфен А. А.

III місце – Єлизавета Литвиновська, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Журналістика» на базі Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник Труфен А. А.

Архітектура

І вікова категорія

III місце – Антонюк Артем, учень Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник – Гребініченко К. С.

ІІ вікова категорія

II місце – Катерина Костриба, учениця Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник - Гребініченко К. С.

Флора і Фауна

І вікова категорія

I місце – Тетяна Добруцька, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

II місце – Артем Антонюк, учень Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник - Гребініченко К. С.

III місце – Поліна Гулак, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Джура» на базі Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник – Гулак Н. П.

ІІ вікова категорія

I місце – Анна Труфен, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Географічне країнознавство» на базі Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник Гребініченко К. С.

II місце – Марія Клименкова, учениця Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник - Гребініченко К. С.

Портрет

І вікова категорія

I місце – Поліна Гулак, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Джура» на базі Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник - Гулак Н. П.

III місце – Тетяна Добруцька, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

ІІ вікова категорія

III місце – Анна Фурман, учениця Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник Апалікова А. О.

Побутові або жанрові фотографії

І вікова категорія

 I місце – Гулак Поліна, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Джура» на базі Вишнівського академічного ліцею «Основа», керівник - Гулак Н. П.

Пейзаж

І вікова категорія

II місце – Солодько Вероніка, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Журналістика» на базі Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник Труфен А. А.

III місце – Литвиновська Єлизавета, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, гурток «Журналістика» на базі Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник Труфен А. А.

ІІ вікова категорія

I місце – Анна Труфен, учениця Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник -  Гребініченко К.С.

II місце – Софія Степова, учениця Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник -  Гребініченко К.С.

III місце – Нікіта Савін, учень Крюківщинського ліцею «Лідер», керівник -  Гребініченко К.С.



« повернутися

Вхід для адміністратора