A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Семінар-нарада "Здорове харчування"

Дата: 27.04.2023 12:27
Кількість переглядів: 70

26 квітня 2023 року у приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа» відбулася нарада-семінар відповідальних осіб за надання послуг харчування дітей в закладах освіти.

Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою. Їжа у закладах освіти має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Тому в Україні розгорнуто реформу харчування. Новацій має зазнати не тільки склад меню шкіл та дошкільних освітніх закладах та рецептури приготування, але й форми організації харчування, рекомендації до обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками, а також підходи у формуванні культури здорового харчування у дітей.

Реалізація Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища є пріоритетним питанням в організації освітнього процесу нашої громади. Представники закладів освіти Вишневої територіальної громади зустрілися з представником Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Андрієм Оленко, разом із заступником начальника Управління освіти Вишневої міської ради Аллою Хомицькою були обговорені питання якості харчових продуктів, дотримання норм гігієни та ін.

 « повернутися

Вхід для адміністратора