A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Щирі вітання з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади!

Дата: 13.03.2023 11:17
Кількість переглядів: 149

У січні-лютому 2022-2023 р. відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Інтелектуальні змагання були проведені шляхом застосування технічних засобів в режимі відеоконференцій з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

У ІІІ етапі учнівських олімпіад взяли участь 5 закладів освіти Вишневої громади:

  • Вишнівський академічний ліцей № 1,
  • Вишнівський академічний ліцей № 2,
  • Вишнівський академічний ліцей «Основа»,
  • Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»,
  • Крюківщинський ліцей «Лідер»

38 учнів 8 – 11 класів. Попри складну ситуацію в країні, діти змогли підготуватись та гідно виступити.

Біологія

І місце

  • Сідорко Іван Іванович - 8 клас, Вишнівський академічний ліцей № 1, вчитель Плахотнюк Клавдія Леонідівна;
  • Стефанишин Софія Віталіївна – 9 клас, Вишнівський академічний ліцей № 1, вчитель Плахотнюк Клавдія Леонідівна;
  • Бальзамов Микола Валерійович - 11 клас, Вишнівський академічний ліцей № 1, вчитель Плахотнюк Клавдія Леонідівна.

 

Географія

ІІІ місце

  • Борковський Михайло Андрійович – 9 клас, Крюківщинський ліцей «Лідер», вчитель Степаненко Ірина Любомирівна;
  • Плевачук Олеся Василівна – 10 клас, Вишнівський академічний ліцей № 1, вчитель Ганжала Ірина Анатоліївна;
  • Борковський Олександр Андрійович – 11 клас, Крюківщинський ліцей «Лідер», вчитель Степаненко Ірина Любомирівна.

 

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

(15 балів і вище)

(результат 24 з 30)

  • Дементій Ірина Валентинівна – 11 клас, Крюківщинський ліцей «Лідер», вчитель Тарасенко Валентина Вікторівна.

 

Історія

ІІ місце

        - Калантаєнко Марія Вікторівна – 9 клас, Крюківщинський ліцей   

            «Лідер», вчитель Онищик Світлана Олексіївна;

 

 

ІІІ місце

- Волков Ілля Андрійович – 11 клас, Вишнівський академічний ліцей № 2,            вчитель Коваленко Оксана Миколаївна.

 

Математика

ІІ місце

        - Мартиненко Андрій Олександрович – 8 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»,     

          вчитель Комаренко Олена Володимирівна;

       -  Шепетюк Ангеліна Артемівна – 9 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ», вчитель    

          Плевако Анна Юріївна.

 

Астрономія

ІІІ місце

    - Бойко Олександра Олегівна – 11 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ», вчитель    

       Комаренко Олена Володимирівна.

 

Хімія

ІІ місце

- Комаренко Марія Володимирівна – 9 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ»,   

   вчитель Чигоріна Алла Анатоліївна.

ІІІ місце

- Третяк Євгеній Сергійович – 8 клас, Вишнівський академічний ліцей  №1,     

   вчитель Стасюк Ольга Богданівна.

 

Англійська мова

ІІ місце

- Мегела Олександр Віталійович – 9 клас, Вишнівський академічний ліцей      

  «Основа», вчитель Філатова Олена Вікторівна.

ІІІ місце

- Юрашкевич Артем Олександрович – 10 клас, Вишнівський академічний ліцей № 2, вчитель Мовчан Валентина Іванівна.

 

Фізика

ІІІ місце

- Мартиненко Андрій Олександрович – 8 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ», вчитель Комаренко Олена Володимирівна;

- Сінотов Денис Миколайович – 10 клас, Вишнівський ліцей «ІДЕАЛ», вчитель Комаренко Олена Володимирівна.

 

 

 

Вітаємо переможців та призерів ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

 

Ви всі великі молодці!

А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, дуже пишаємося Вами!

 

Бажаємо переможцям та вчителю, який їх підготував, подальших перемог,   не зупинятися на досягнутому та підвищувати свій рівень !!!

Слава Україні!


« повернутися

Вхід для адміністратора